Türkiye'nin acil müdahale alanında lideri NRC

Hakkımızda

NRC, Türkiye’nin önde gelen acil müdahale ve endüstriyel hizmetler sağlayıcısı olarak 2005 yılından bu yana ülkede faaliyet göstermektedir.

Kars, Erzincan, Kayseri, Ceyhan ve Aliağa’da bulunan müdahale depoları ile NRC, Türkiye genelindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir konumdadır.

NRC, karada ve denizde meydana gelebilecek her türlü kazaya ve olaya anında müdahale edebilecek kapasiteye sahip deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir.

NRC, faaliyetlerinde en yüksek uluslararası standartlara uymayı taahhüt etmektedir.

Şirketimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarına sahiptir.

Misyonumuz:

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için, güvenli, etkin ve çevreye duyarlı acil müdahale ve endüstriyel hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz:

Türkiye'nin lider acil müdahale ve endüstriyel hizmetler sağlayıcısı olarak, uluslararası standartlarda hizmet sunarak sektörde öncü olmak ve müşterilerimizle uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmaktır.

NRC'nin başarısının temelini, alanında uzman ve deneyimli personelimizin oluşturduğu güçlü ekip çalışması oluşturmaktadır. Ekiplerimiz, acil durumlarda hızlı ve koordineli bir şekilde hareket ederek can ve mal kayıplarını en aza indirmeyi hedeflemektedir.

birlikte

Daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya için çalışıyoruz

83
TAMAMLANAN PROJE
7
SÜREN PROJE
190
ÇÖZÜM ORTAĞI
6
MERKEZ
8
DEPO
20
OFİS